Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat Temiz Nakliyatİstanbul nakliyat şirketleri ev eşyalarınızı taşıma konusunda artık eskisi gibi açık kamyon veya brandalı kamyonlarla yapmamaktadır tamamen evden eve ye uygun çelik kasalı mobilyalı araçlarla taşıma yapmaktadır. Sizinde bu konuda çelik kasalı araç tercih etmeniz yararınızadır. Nakliyat fiyatları aşağı yukarı artık firmalar arasında bellidir. Evden eve nakliye fiyatları 50-100 aşağı olur 50-100 yukarı olur. Fakat fiyattan ziyade kaliteli hizmet veren firmayı tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz.

İstanbul şehir içi nakliyat

Kaliteli ve temiz taşımacılık Hizmeti arıyorsanız, Firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamız her meslekten ev eşyalarını taşıdığı müşterileri sizlere çekinmeden referans vermektedir. Doktor, Avukat, Hakim, Savcı, Banka Personelleri, Askeri Personel, Emniyet mensubu, Sağlık personelleri gibi her sektörden müşterilerimizin meslek gurubundan referanslarımızı sunabiliriz.

evden-eve-nakliyat-istanbul-temiz-tasima

İstanbul evden eve asansörlü taşımacılık

Yüksek katlarda bina asansörünün yasak olduğu durumlarda, veya müşterilerimizin özel isteği üzere teleskopik vinç dediğimiz, dış cephe asansörü ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize ulaştırıyoruz.

Bu sayede eşyalar merdivenlerden inmeyeceği için duvarlara çarpma riski kalmamaktadır. Hasar riski sıfıra inmektedir. Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak için Firmamıza ulaşabilirsiniz. 7/24 Arayabilirsiniz ☎ 0850 304 89 85

İstanbul şehirlerarası evden eve taşıma

Şehirler arası temiz nakliye hizmeti Türkiye’nin neresinde olursanız olun il, ilçe fark etmez evinizi Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine taşımaktayız. Bize bir telefon açmanız yeterlidir. Firma yetkilimiz sizlere bu konuda gerekli hizmeti sağlayacaktır. ☎  0532 781 20 36

Bir cevap yazın