Hakkımızda

İstanbul evden eve nakliyat şirketi

Firmamız 1996 yılından beri sürekli olarak Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Teknolojinin gerektirdiği her türlü imkanları kullanarak İstanbul ve Türkiye deki bütün insanlara ev taşıma hizmeti vermektedir.

Hem şehir içi, Hemde İstanbul den Türkiye’nin bütün illerine, Türkiye’nin bütün illerinden de İstanbul’a şehirler arası ev taşıma ofis taşıma temiz nakliyat hizmeti vermekteyiz.

hakkımızda temiz nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firması

Rakip firmalarla arasındaki farkı sürekli olarak açmayı planlayan nakliyat firmamız evden eve nakliyatta yeni bir dönem olan hidrolik asansörlü sistemle hem zamandan hem de yapılan iş gücünden çalmayı planlamaktadır. Üstelik bunu müşterilerine maksimum hizmetle sunmak istemektedir. Taşınan eşyaların her hangi bir zarar gelmesine karşın sigortalıyor. Uzman ekipler tarafından yüksek oturumlu bile çok binalarda yapılan bu servisle adını bir kez daha duyurmak istiyor.

Nakliyat konusunda görmek istediğiniz tüm hizmetler, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde verilmektedir. Son derece güvenilir bir uzman kadroya sahip olan şirketimiz, sektörde ki gelişmeleri hızlı bir şekilde takip ederek önde gelen isimlerden olmaya devam etmektedir. Eşyalarınız sigortalanarak sıfır hasar güvencesiyle istediğiniz her noktaya itinayla taşınmaktadır. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış araçlar ve asansör sistemleriyle eşyalarınız, en hızlı ve en güvenli şekilde taşınmaktadır. İşlemlerin hepsi, alanında uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat şirketimiz, istediğiniz her an hizmet alabileceğiniz bir şekilde sizleri beklemektedir.